WSPÓŁPRACUJ

Z NAMI

WSPÓŁPRACUJ z nami

Dążymy do tego, by każdy projekt był realizowany z najwyższą starannością i precyzją. Bez względu na skalę zadania, oddajemy nasze pełne zaangażowanie, by zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.Jeśli szukasz partnera, który podejmie się zadań związanych z rozładunkiem, przeładunkiem czy transportem, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza oferta to gwarancja, że Twoje potrzeby zostaną spełnione z dbałością o każdy detal i zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia, jakim dysponujemy. Razem twórzmy efektywne i bezpieczne rozwiązania transportowe!

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli jesteś operatorem maszyn z doświadczeniem lub kierowcą C+E, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą.
W naszym zespole, każdy kierowca to nie tylko osoba za kierownicą, ale także kluczowy element naszego zespołu, który tworzy naszą markę.

Jeśli jesteś gotów dołączyć do zespołu, w którym liczą się zarówno Twoje umiejętności, jak i zaangażowanie, to zapraszamy do kontaktu.
Gwarantujemy nie tylko pracę, ale także szansę na rozwijanie swoich umiejętności, zdobywanie nowego doświadczenia i wspólne budowanie sukcesów.
Czekamy na Ciebie, by razem tworzyć historię sukcesu, nie tylko jako firma, ale przede wszystkim jako zgrany zespół z pasją i ambicją.

Aplikuj na nasz adres email z dopiskiem KARIERA

Kilka zdań z referencji od danej firmy współpracującej z Olespol.

Nazwa firmy-

Zakres wspóracy

masz pytania?

ZADZWOŃ

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
 “OLESPOL” Sp. z o.o.

ul. Sądowa 19
46-300 Olesno
NIP: 5760001226